MECHANIK STROJŮ
AC Jobs
Karlovarský kraj
před 8 dny

Jsi technicky zdatný a baví tě opravování aut? Hledáš pracovní uplatnění v okolí Prahy a nebojíš se učit novým věcem? Bavila by tě práce na pozici MECHANIK STROJŮ JUNIOR?

Pak jsi náš člověk! Mezinárodní významná společnost, právě rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici : MECHANIK STROJŮ JUNIOR

Pracovní náplň

  • údržba a oprava rozmanitého sortimentu strojů
  • opravy hydraulických a pneumatických mechanismů
  • různorodost náplně práce
  • práce s technickou dokumentací
  • plánování preventivních prohlídek
  • správa náhradních dílů
  • Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru, min.vyučen
  • zkušenost s údržbou a seřizováním strojů
  • platná vyhláška 50
  • znalost čtení technických výkresů
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • osobnostní a profesní růst
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • motivující finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce : Praha a okolí
  • Požádat