Obráběči kovů - vodorovná vyvrtávačka VHQ 13 CNC
LUCCO a.s.
Velké Albrechtice, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro LUCCO a.s. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Velké Albrechtice 242, Velké Albrechtice, 74291
 • Přidáno : 30.6.2018
 • Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) :

  Z : 29.6.2018.a : 11.9.2018 : . Místo výkonu práce Velké Albrechtice.Náplň práce : tvorba programu dle výkresové dokumentace, zvolení správné technologie obrábění, sestavení nástrojů obrábění dle programu stroje, dílčí krokování při oživování programu, proměřování veličin s přerušením cyklu, korekce, kontrola stavu nástrojů, břitových destiček, případná výměna, konečná úprava hotových výrobků.

  Požadujeme : Vyučení ve strojírenském oboru (i bez maturity), výhodou v oboru obráběč kovů, znalost řídicího systému Heidenhain iTNC 530 a znalost programování, platný průkaz jeřábník, vazač, orientace v technických výkresech, samostatnost, pečlivost, schopnost přesné práce, fyzická zdatnost.

  Zaměstnanecké výhody : Stravenky, měsíční a čtvrtletní odměny, zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony, odměna za inovaci či úsporu nákladů, od 1.

  1.2019 penzijní připojištění. Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem : telefonicky 556 455 140,v době od 7.

  00 do 15.00 hod., PO-PÁ;e-mailem zakova lucco.cz;osobně na adrese Velké Albrechtice 242, v době od 7.00 do 15.00 hod.

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Hrubá mzda : 38 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost