Terénní pracovník - pracovník v sociálních službách
CEDR - komunitní spolek
Krásná Lípa, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : - znalost práce s Word, Excell - pečlivost, zodpovědnost a samostatnost - vzdělání pracovníka v sociálních službách výhodou Pracovní náplň -

Vyhledává potenciální uživatele služby v jejich přirozeném prostředí. - Navazuje kontakt s potenciálním uživatelem a informuje ho o možnostech a podmínkách sociální služby, kterou nabízí.

 • Mapuje situaci uživatele, včetně podmínek, v nichž žije, a včetně dostupných zdrojů, které je možné využít při řešení jeho problému.
 • Pracuje s uživatelem na formulaci zakázky, přičemž způsob této formulace a úroveň jejího propracování závisí na konkrétní životní situaci uživatele a jejím kontextu.
 • Plánuje s uživatelem jednotlivé kroky spolupráce v rámci dojednané zakázky. Místo vhodné i případně pro OZP Kontakt : e-mailem
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost