Marketingový specialista – mobilní hlasové a datové služby
O2
Praha-Michle
před 8 dny

Tým segmentového marketingu přímo odpovídá za výnosy a marži v daném zákaznickém segmentu a produktové kategorii. Vytváří a uvádí v život nové propozice.

Spolupracuje s prodejními kanály, detailně zná naše zákazníky a generuje nápady, jak podpořit jejich byznys a monetizuje jejich potenciál.

Sleduje světové i národní trendy v telekomunikacích a životním cyklu zákazníků, zjednodušuje jim život, inspiruje je a baví je našimi službami.

Pomozte našim zákazníkům objevovat možnosti komunikace, konektivity a hardwaru.

Vaše budoucí práce :

 • Spolu s dalšími kolegy se stanete pevnou součástí velkých projektů. U těch menších budete osobou, která projekt zastřeší end to end.
 • Projekty jsou z oblasti Postpaid Voice & Data.

 • Ve spolupráci s kolegy z prodejních kanálů a finančního oddělení sledujete výsledky jednotlivých marketingových aktivit.
 • Znáte svoje zákazníky, rozumíte jejich potřebám. Na základě těchto informací dokážete identifikovat potenciál svěřené oblasti.
 • Spolupracujete s dalšími týmy marketingová komunikace, produktový development, hardware tým, customer value management, controlling.
 • Sledujete nové trendy, technologie a inovace.
 • Co u Vás hledáme :

  Očekáváme od Vás dokonalé znalosti MS Office (především Excel a Powerpoint) toto bereme jako standard.

  Důležité je mít selský rozum a analytické myšlení.

  Prezentační a komunikační dovednosti Vám musejí být vlastní.

  Výhodou pro Vás je, pokud máte praxi z oborů marketing / obchod / produktový management, kterou si u nás bohatě rozšíříte.

  Hledáme aktivní a energického / ou kolegu / yni.

  Co pro Vás máme my :

  Mezi naše nejoblíbenější benefity patří příspěvek na pracovní mobilní telefon dle vlastního výběru až do výše 7 200 Kč nebo cafeterie s 18 000 body.

  O2 ale nabízí širokou škálu dalších benefitů, od zvýhodněné O2 TV a domácího internetu, jazykových kurzů, nebo příspěvek na připojištění až po stravenky, 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.

  Seznam všech benefitů najdete na zde : https : / / od.o2.cz / prehled-benefitu

  Požadované vzdělání

  Vysokoškolské / univerzitní

  Čeština (výborná)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost