LÉKAŘ SPECIALISTA
AC Jobs
Česká republika
před 10 dny

Jste všeobecný lékař se způsobilostí v oblasti gastroenterologie? Hledáme posilu na pozici : LÉKAŘ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Samostatná diagnostická a léčebná péče
  • Preventivní a léčebná péče ve specializovaném oboru gastroenterologie
  • Konziliární vyšetření
  • Vedení lékařské dokumentace
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání obor všeobecné lékařství
  • Specializovanou způsobilost v oboru gastroenterologie
  • praxi na pozici gastroenterologa min. 8 let
  • Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr v rodinném prostředí
  • Možnost využití nemocničního bytu
  • Převzetí stávající klientely
  • Týden dovolené navíc
  • Nástup ihned
  • Požádat