PRACOVNÍK VE VÝROBĚ
AC Jobs
Litoměřice
před 4 dny

Jste fyzicky zdatní a nebojíte se práce? Jste samostatní a technicky zaměření? Nedělá Vám problém práce na směny? Chcete pracovat pro silného partnera, který má co nabídnout?

Ano? Tak nám napište, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost! Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáty jako Vy na pozici : PRACOVNÍK VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • obsluha výrobních strojů a zařízení
  • kontrola a optimalizace výroby
  • příprava materiálu a nastavení strojů
  • práce ve směnném provozu
  • Co požadujeme?

  • ochotu pracovat na směny
  • fyzickou zdatnost PODMÍNKOU
  • technické zaměření a samostatnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • Co nabízíme?

  • stabilní práci na HPP
  • bonusy a příspěvky
  • závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • místo výkonu práce : Ústecký kraj
  • Požádat