Pracovníci v sociálních službách - pečovatel/ka pro Charitní dům pokojného stáří ve Valašské Bystřici
Charita Valašské Meziříčí
Valašská Bystřice, CZ
před 17 hodinami
source : Easy-prace.cz

POPIS PRÁCE : o Zajištění a poskytování přímé péče pobytové služby Domova pro seniory dle 49 a Odlehčovací služby dle 44 zákona č.108 / 2006 Sb.

o sociálních službách. o Pracovník v sociálních službách v přímé obslužné péči o osoby v pobytovém zařízení vykonává činnosti spočívající v pomoci při osobní hygieně a oblékaní, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, nácviku jednoduchých denních činností posilování životní aktivizace, udržování základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb.

o Podílí se na vypracovávání spisové dokumentace v souladu s požadavky metodik práce a Standardů kvality sociálních služeb, zachovává mlčenlivost o osobních a citlivých údajích POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA : o SŠ vzdělání (sociální práce, zdravotní, příp.

pedagogika) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách dle zákona č.108 / 2006 Sb.).

Kurz pracovníka v sociálních službách je nutno absolvovat nejpozději do 18 měsíců od data nástupu. o Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě o Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a empatie, komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži.

Trestní bezúhonnost.

Zdravotní způsobilost. VÝHODOU : praxe v sociálních službách NABÍZÍME : zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu a v moderním prostředí zrekonstruovaného domova pro seniory, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, Mzdové zařazení -

hrubá hodinová mzda 104,10 Kč a příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu a pracovního volna ve výši 20 % a za práci ve svátek.

Předpokládaný termín nástupu : dle dohody Obsah přihlášky : o strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů o Bližší informace podá Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel.

603 549 618, email jana.rihakova valmez.charita.cz.

Písemné nabídky zasílejte na email : erika.moscakova valmez.charita.cz, případně na adresu : Charita Valašské Meziříčí, Erika Moščáková, Kpt.

Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. ov.26.7.18

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost