Všeobecná sestra v sociálních službách
JIPRO-CASH s.r.o.
Dolní Chřibská, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro JIPRO-CASH s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : Dolní Chřibská 302, Chřibská (Dolní Chřibská), 40744
 • Přidáno : 2.10.2018
 • Všeobecné sestry s osvědčením :

  Místo výkonu práce : Dolní Chřibská č.p. 302, 407 44 Chřibská.

  Požadavky :

  Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, flexibilita, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (výhodou). Ochota pečovat o jedince s psychiatrickou diagnózou a s obtížemi v komunikaci.

  případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po jednom roce uzavřena již na dobu neurčitou. Mzda bude nastavena dle praxe, absolvovaných kurzů, přístupu ke klientům a práci a na základě hodnocení v rámci zkušební doby.

  Osobní ohodnocení se stanovuje na základě hodnocení po zkušební době a následně každých cca 6 měsíců.

 • Příspěvek na dopravu; stravování v rámci pracovní směny zdarma; svoz zaměstnanců od zastávky autobusu a zpět (z náměstí a zpět na náměstí v Chřibské);
 • příspěvek zaměstnavatele na povinné vzdělávání ohodnocené kreditními body dle pravidel ČAS; dodatková dovolená 4 dny ročně (čerpá se formou víkendových team buildingových setkání).

  Součástí mzdy je také rizikový příplatek za práci ve ztížených podmínkách (cílová skupina našich klientů - péče o osoby s chronickým duševním onemocněním) a podle mzdového předpisu náleží zaměstnancům v dlouhodobém pracovním poměru věrnostní odměna.

  Individuální a osobní přístup.

  Kontakt : telefonicky 8 : 00 - 16 : 00, e-mailem zaslat profesní životopis

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 17 500 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost