C++ VÝVOJEM K ZÁCHRANĚ ŽIVOTA
AC Jobs
Praha hl. Město
před 6 dny

Chtěl by ses podílet na vylepšování SW ve zdravotních přístrojích? Láká Tě možnost podílet se na vylepšování ergonomie ovládání pro lékaře a pomáhat tak zachraňovat lidské životy?

Jsi zkušený C / C++ vývojář se zkušeností v oblasti embedded? Pojď pracovat na rozmanitých projektech, které budou pomáhat!

Pracovní náplň

  • vývoj a vylepšování SW ve zdravotnictví
  • možnost spolupráce při vytváření GUI
  • možnost uplatnit vlastní nápady a sledovat výsledky své práce
  • spolupráce s ostatními kolegy
  • uvedení výsledků své práce do světa
  • Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření
  • zkušenost s embedded zařízeními
  • pokročilá znalost jazyka C / C++
  • zkušenosti se čtením a úpravou cizího kódu
  • Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení a 13. plat
  • využití moderních technologií
  • zázemí silné české společnosti s mezinárodním přesahem
  • minimum procesních omezení, prostor pro kreativitu
  • kafeterie systém, 5 týdnů dovolené, sick days
  • při narození dítěte týden otcovské dovolené navíc
  • jazykové vzdělávání, teambuildingové akce
  • Požádat