samostatný technolog - metalurg
ZBIROVIA, a.s.
Zbiroh
před 1 dnem
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce : Zbiroh, Sládkova č.p. 219

Náplň práce : Samostatné řešení technologie výroby a normování práce při výrobě zápustkových výkovků za tepla z oceli. Samostatné řešení technologie výroby tepelného zušlechťování ocelových materiálů při výrobě zápustkových výkovků.

Realizace nových technologií.

Požadujeme : VŠ / ÚSO technického směru se zaměřením na technologie výroby zápustkového kování za tepla a tepelné zušlechťování materiálů.

Praxe v oboru technologie výroby zápustkového kování za tepla a tepelné zušlechťování materiálů se zaměřením na zpracování oceli vítána.

Znalost práce na PC v systému Excel a Word, včetně uživatelské znalosti software pro technologické zpracování výrobně technické dokumentace, znalost NJ výhodou.

Samostatnost při práci včetně řízení útvaru technologie-metalurgie.

Nabízíme : platové ohodnocení od 29.000,- Kč / měs., stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, zajímavou a perspektivní práci, smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení

Kontakt : telefonicky, e-mailem, osobně na pracovišti (Po - Pá - 7.00-14.00) : Prachařová Olga, tel. : kontaktovat telefonicky >

Work hard, party hard.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost