LEKTOR SVAŘOVÁNÍ
AC Jobs
Rokycany
před 9 dny

Jste zkušený svářeč a vyznáte se v technologii svařování? Jste rozený vůdce a rád předáváte své zkušenosti a znalosti? Máte svářečské zkoušky a hledáte novou příležitost?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Prosperující společnost hledá kolegu na pozici : LEKTOR SVAŘOVÁNÍ (28 - 32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Školení a přezkušování kolegů
  • Realizace vstupních svařovacích zkoušek
  • Vyhodnocování výsledků studentů svářečské školy
  • Výuka studentů svářečské školy
  • Spolupráce se svařovacích inženýrem
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Praxi se svařováním CO2 - podmínkou
  • Zkušenosti z pozice instruktora - výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci u stabilního zaměstnavatele
  • Místo výkonu : okolí Plzně
  • Požádat