Díky tobě může být jízda autem pohodlnější
EDYMAX Personal Management SE
Liberec
před 14 dny

výroba interiérových dílů a následná montáž loketních opěrek a středových konzolí práce v čistém prostředí vykonávaná ve dvousměnném a třísměnném provozu Požadujeme : fyzickou zdatnost plnoletost spolehlivost manuální zručnost Nabízíme : mzda během zkušební doby 22 500 Kč mzda po zkušební době 24 500 Kč nástupní bonus 3000 Kč 13.

a 14. plat garantovaný přestup pod kmen po 4 měsících mobilní tarif NEOMEZENÉ VOLÁNÍ a SMS + 1,5 GB dat po splnění měsíčního fondu ZDARMA dotované závodní stravování (výběr z 6 chodů) pravidelné navyšování mzdových tarifů a prémií dotovaní závodní stravování kladný a profesionální přístup koordinátora Vzdělání : vyšší odborné, základní, vyučení, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost