SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY
AC Jobs
Litoměřice
před 6 dny

Máte technicky zaměřené vzdělání a zkušenosti z výrobní firmy? Rádi se pohybujete ve výrobě, jste organizačně schopní a spolehliví?

Zajímají Vás pracovní pozice z oblasti plánování údržby? Hledáte stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu?

Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a ucházejte se tak o tuto pracovní příležitost! Úspěšná společnost, která rozhodně má co nabídnout, hledá kolegu na pozici : SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY (30.-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace interních procesů s externími dodavateli
  • plánování lidských zdrojů v oblasti údržby a oprav strojů
  • zajištění podpory na svěřeném útvaru s ostatními odděleními
  • práce s interním informačním systémem
  • zajištění denního plnění úkolů
  • Co požadujeme?

  • alespoň 3 roky zkušeností plánování údržby
  • SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost MS Excel a logické uvažování
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • spolehlivost a organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na sport
  • Příspěvek na dovolenou nebo na sport / kulturu / volný čas / ve výši 5 000Kč / rok
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • dotované stravování, příspěvek na dopravu
  • místo výkonu práce : okres Litoměřice
  • Požádat