SEŘIZOVAČ STROJŮ
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o.
Hustopeče, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

13.8.2018 - nastavování a seřizování lakovacích kabin a dopravníků v práškové lakovně, kontrola vrstvy a tloušťky barvy, doplňování barvy do zásobníku, spolupráce s vedoucím směny, dodržování technologických postupů a BOZP, provádění preventivní údržby strojů.

Min.

vyučen, technický obor vzdělání lakýrník (výhodou), praxe na obdobné pozici nebo v oddělení lakovny výhodou, práce na třísměnný provoz.

KONTAKT : zaslat životopis na e-mailovou adresu d.idesova frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel.

číslo 519 301 897.

Více informací poskytujeme také osobně na adrese Bratislavská 130 / 2, Hustopeče Místo výkonu práce : Hustopeče Bonusy : Měsíční bonus ke mzdě, příplatek ke mzdě za docházku, příspěvek na závodní stravování a dojíždění do práce, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní účely, dovolená navíc, pracovní oblečení a obuv, firemní tarif pro soukromé účely, odborná vzdělávání a školení, růst mzdy po zkušební době i v průběhu zaměstnání, zprostředkování ubytování a další.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost