Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Tomáš Veselý
Praha-Záběhlice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : celá ČR Kontaktní osoba : Veselý Tomáš, tel. : +420 723 604 707, e-mail : ekomultipark email.cz PŘIJMEME ŘIDIČE / KY-

nákladních a dodávkových vozidel "DODÁVKA, TIR ,BUS" MKD / VNITRO na stabilní práci a vytěžování i do osádky. ŘP skupiny-

B nebo C , skupina CE nebo D výhodou - absolventy zaučíme.

Digitální karta do tachografu a profesní průkaz výhodou - (možný příslib zaměstnavatele) Dáme Vám možnost získat lépe ohodnocenou práci a ještě můžete dostat zaplaceno až 59 tis.

kč měsíčně. K výběru jsou vozidla Man, Volvo, Mercedes-benz, Scania, Daf, Renault, Iveco, frigo, cisterna, plachta, přepravník či nadměrné náklady.

Nástup je možný z celé ČR / EU ihned nebo dohodou.

Možností je i pomoc s ubytováním. Kontaktujte personální oddělení tel : 774 669 904, +420 723 604 707 - je možno poslat i sms, zájemce bude zpětně kontaktován , nebo mail : ekomultipark email.

cz, www.ekomultipark.cz Zaměstnanecké výhody : jiné výhody, zaměstnanecké benefity, zvláštní prémie

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost