Store Manager
CZECH REPUBLIC TRESPASS RETAIL LIMITED, odštěpný závod
Ostrava
před 15 dny

Otevíráme náš třetí obchod v Česku a hledáme pro něj skvělý tým! Do našeho týmu rádi přijmeme novou kolegyni či kolegu na pozici : Prodavač Store Manager O firmě Trespass jsme jedním z nejúspěšnějších prodejců outdoorového oblečení ve Velké Británii.

Rodinná firma byla založena v roce 1938 v Glasgow ve Skotsku a nyní již máme více než 220 obchodů ve Velké Británii a v Evropě.

Požadujeme : Organizační dovednosti silné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí prodeje Anglický jazyk slovem i písmem (nezbytné pro komunikaci s naším sídlem ve Skotsku) Připravenost postavit se výzvě otevření nových obchodů v Evropě Nabízíme : zajímavé platové ohodnocení práci v příjemném pracovním prostředí rodinnou firemní atmosféru zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost karierního růstu zaměstnanecké benefity a mnoho dalšího Vzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost