Veterinární reprezentant – Karlovarský, Plzeňský, Středočeský a Jihočeský kraj
Merial part of Boehringer Ingelheim.
Czech Republic
před 32 dny

Veterinární reprezentant Karlovarský, Plzeňský, Středočeský a Jihočeský kraj-1811640 Zodpovědnost za region KV,PL, SČ a JČ (Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Tachov, Plzeň, Plzeň sever, Plzeň jih, Rokycany, Beroun, Příbram, Písek, Tábor, Prachatice, Strakonice, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov).

Co vás čeká Pozice veterinárního reprezentanta je obchodní pozicí, zároveň důležitým cílem této role je vybudování dlouhodobých vztahů s veterinárními lékaři pro malá zvířata na partnerské úrovni.

Součástí náplně práce jsou nejen návštěvy veterinárních ordinací a klinik, ale i organizace seminářů a účast na odborných akcích.

Ve svěřeném portfoliu budete mít řadu unikátní produktů. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Vzdělání v oboru je výhodou, ale není podmínkou, důležité je, že budete schopni pracovat s informacemi na vysoké odborné úrovni.

Kromě hlavních deviz dobrého obchodníka jako jsou prezentační, komunikační dovednosti a tah na branku, lpíme i na hodnotách jako je zodpovědnost, spolehlivost, důvěryhodnost a empatie.

Velice důležitá je pro nás otevřenost a pozitivní přístup k vlastnímu rozvoji. Rádi Vás i ve Vašem rozvoji podpoříme. Výhodou bude, pokud budete umět Pokud se domluvíte anglicky, budete mít příležitost angličtinu využít při komunikaci s kolegy ze zahraničí.

Co vám můžeme nabídnout Stanete se součástí týmu významné mezinárodní originální farmaceutické společnosti, která přináší inovace v oblasti zdraví zvířat.

Naši kulturu utváří pracovití, otevření a odpovědní zaměstnanci a společnost klade velký důraz na to, aby se zaměstnanci cítili ve firmě dobře.

Motivujeme zaměstnance nejen dobrým mzdovým ohodnocením a benefity, ale i příjemnou firemní kulturou.Klademe velký důraz na důkladné zaškolení každého nového kolegy.

Je to podrobně nastavený proces, který zahrnuje odborné teoretické i praktické proškolení, tak abyste se mohl / a cítit připraven / a zodpovědně přijmout svoji roli.

Máte pocit, že je to práce právě pro Vás? Výborně! Napište nám o sobě pár řádků, také proč Vás pozice zaujala a pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis přímo přes tlačítko APPLY ONLINE níže (v případě, že u nás ještě nejste zaregistrovaní, vyberte si následně možnost New User).

Těšíme se na Vaši odpověď!

 • Sales
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost