PROJEKTANT ELEKTRO VEDENÍ
AC Jobs
Praha-východ
před 2 dny

Máte vzdělání v elektrotechnickém směru a hledáte prostředí pro uplatnění svých zkušeností? Projekce trafostanic a kabelového vedení Vám není cizí?

Chcete se podílet na zajímavých projektech a být součástí nadnárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní společnost sídlící v Praze hledá člena týmu na pozici : PROJEKTANT ELEKTRO VEDENÍ

Pracovní náplň

  • Projektování vrchního a kabelového vedení
  • Projektování rozvoden a trafostanic
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Komunikace s klienty, dodržování termínů
  • Výjezdy do míst realizace dle fáze projektů
  • Koordinace činností s dalšími projekty
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Praxi s projektováním VN / NN
  • Znalost AutoCAD, vyhl. 50 / 78 Sb. 7
  • Práce s programem E-plan - výhodou
  • Praxi s projekty pro PRE / ČEZ výhodou
  • Odolnost vůči stresu, organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí u velké společnosti
  • 5 týdnu dovolené, kratší pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování, finanční odměny
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat