Operátoři skladu
Gumárny Zubří, akciová společnost
Zubří, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Příjem dodávek surovin, materiálů, obalů a výrobků od dodavatelů, výdej surovin, materiálů a obalů do výroby, výdej výrobků zákazníkům, zpracování účetní evidence v PC, dodržování zásad FI-

FO. PRÁCE JE SVÝM CHARAKTEREM VHODNĚJŠÍ PRO MUŽE. Požadujeme : Základní vzdělání, vyučení výhodou, řidičské oprávnění na ručně vedený vozík třída I.

druh D (řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík třída II., druh W1 - výhodou), znalost práce na PC Nabízíme : Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.

Možnost prodloužení doby určité. Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova guzu.

cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "OPERÁTOR SKLADU".

Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel.

čísle 571 662 228. ov.8.8.18

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost