Absolvent VŠ – elektro
ČEZ Distribuce
Hradec Králové
před 25 dny

BAVÍ VÁS ENERGETIKA A CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí.

POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

rámci činností, které budete vykonávat v oblasti údržby distribuční sítě, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe.

Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou.

Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50 / 1978 Sb.

Svoji kariéru můžete začít v odboru Hodnocení provozu. Zejména se budete zabývat hodnocením řízení provozu distribuční soustavy, hodnocení standardů a kvality, kontrolou kvality dodávky elektrické energie.

CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY VÁM?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení budete mít možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

Benefity jako týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky a jiné výhody.

OD KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

Rádi bychom Tě tu měli co nejdřív, ale určitě se dohodneme tak, aby to oběma stranám vyhovovalo.

Váš profesní životopis, motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Odpovědět na pozici").

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost