OPERÁTOR VÝROBY
AC Jobs
Mělník
před 5 dny

Vystudovali jste SOŠ / SOU technického směru? Láká Vás práce ve výrobě? Hledáte jistotu u spolehlivého zaměstnavatele, který Vám nabídne kariérní růst?

Jste zodpovědní a pečlivý? Pokud ano, hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá poslu do svého týmu na pozici : OPERÁTOR VÝROBY (21-25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha velínu a kontrola stroje
  • Řízení procesu prostřednictvím řídicího systém
  • Pochůzková činnost v provozu
  • Zodpovědnost za odběry a analýzu vzorků
  • Úzká spolupráce s kolegy ve výrobě
  • Co požadujeme?

  • SOŠ / SOU vzdělání, nejlépe technického směru
  • Zodpovědnost, pečlivost, týmovost
  • Uživatelskou znalost PC
  • Ochotu pracovat na směny
  • Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu a relokaci
  • Závodní stravování
  • Požádat