Doplňovač/ka zboží – určeno pro OZP
bauMax
Znojmo
před 21 hodinami

Baumax firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým majitelem BM ČESKO s.r.o. a novým přístupem.

Náš cíl je spokojený zákazník i zaměstnanec.

Vytváříme nové pracovní kolektivy s odborníky ve všech profesích a přátelskou atmosférou na všech pracovištích.

souvislosti s touto pozitivní změnou hledáme kolegy / kolegyně

Doplňovač / ka zboží určeno pro OZP - Znojmo

Pracovní náplň : doplňování regálů

doplňování regálů

starost o kvalitní prezentaci zboží

kontrola zboží

pomoc při inventurách, přestavbách

roznášení letáků.

Požadujeme : alespoň základní vzdělání, spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme :

HPP (možnost práce na zkrácený úvazek)

zajímavé mzdové ohodnocení

dobrý pracovní kolektiv

zázemí stabilní společnosti.