Project manager
AVON AUTOMOTIVE a.s.
Rudník, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro AVON AUTOMOTIVE a.s. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : středoškolské vzdělání
 • lokalita : Rudník 472, Rudník u Vrchlabí (Rudník), 54372
 • Přidáno : 2.5.2018
 • Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech :

  Požadavky : ÚSO technického směru podmínkou, VŠ výhodou, zkušenost s projekty výhodou, zodpovědnost, samostatnost, interpersonální dovednosti, AJ na komunikační úrovni.

  Náplň práce : Zodpovědnost za celkové vedení jednoho, případně skupiny projektů, product design a industrializační proces ve spolupráci s řešením projektů a vývojem nových produktů.

  Nabízíme : Zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, vánoční bonus, roční bonus, pružná pracovní doba, příspěvek na rekreaci dětí.

  Životopis a krátký motivační dopis v ČJ a AJ zašlete nejpozději do 11.8.2017 na uvedenou adresu. Předpokládaný termín konání pohovorů je stanoven na 34. kalendářní týden.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 35 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost