MISTR KOVOVÝROBY – ORLICKOÚSTECKO
AC Jobs
Ústí nad Orlicí
před 5 dny

Hledáte práci v okrese Ústí nad Orlicí na pozici MISTR KOVOVÝROBY? Máte vzdělání technického směru a zkušenosti s vedením lidí?

Jste samostatní a manuálně zruční? Chcete uplatnit dosavadní dovednosti a stát se součástí perspektivní společnosti? Pak nečekejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná, rozvíjející se firma hledá nové pracovníky na pozici : MISTR KOVOVÝROBY

Pracovní náplň

  • vedení a zodpovědnost za seřizovače v lisovně kovů
  • zajištění plnění výrobních plánů v daném množství a termínech
  • kontrola pracovní kázně přiřazených zaměstnanců
  • komunikace a spolupráce s ostatními směnami
  • Co požadujeme?

  • min. dva roky praxi na obdobné pozici
  • SŠ / SOU technický obor
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • základní znalost anglického jazyka - výhodou
  • ochotu pracovat na dvě směny (ranní, odpolední)
  • analytické myšlení a organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • docházkový bonus
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce : okres Ústí nad Orlicí
  • Požádat