APLIKAČNÍ TESTER
AC Jobs
Hradec Králové
před 3 dny

Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru? Ovládáš základy programování? Jsi analytický typ, který pomocí testování nalezne to, co není správně?

Pokud ano, pošli mi své CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • testování aplikací
  • analýza funkčnosti aplikace
  • tvorba testovacích scénářů a příprava dat
  • automatizace testů
  • spolupráce s týmem
  • Co požadujeme?

  • základní znalost programování v JavaScript, .NET nebo C#
  • základní znalost jazyka SQL
  • základní orientaci v práci s databázemi (Oracle, MS SQL nebo DB2)
  • znalost práce s operačními systémy (Windows, Linux) výhodou
  • zkušenosti s automatizovaným testováním výhodou
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • systém Cafeterie
  • jazykové a různé vzdělávací kurzy a workshopy
  • možnost občasného homeoffice
  • občerstvení na pracovišti (každý den čerstvé ovoce)
  • příjemné pracovní prostředí (fotbálek, relax zóna, šipky)
  • Požádat