OBKLADAČ/-KA
KOVSTAV s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVSTAV s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : třída Karla IV. 468 / 18, Hradec Králové 2 (Hradec Králové), 50002
  • Přidáno : 6.4.2018
  • Obkladači :

  • Místo výkonu práce : Hradec Králové
  • OBKLADAČ / -KA

  • PP na dobu určitou, nástup od 1.5.2018, dvousměnný provoz
  • Náplň práce : štěrkování stěn, montáž rohových lišt, montáž obkladu
  • Požadujeme : alespoň nižší střední odborné vzdělání, pracovitost, spolehlivost, kolektivní přístup, praxe v oboru stavebnictví vítána

  • Nabízíme : zajištěný svoz na místo výkonu práce, prémie
  • případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní ososba : Kharbaka Vasyl, tel. 777 137 756 (pondělí až pátek od 6 : 00 do 18 : 00 hod), e-
  • mail : kovstav post.cz, příp. osobně na adrese tř. Karla IV. č.p. 468 (každý čtvrtek od 8 : 00 do 12 : 00 hod)

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné