TECHNICAL WRITER
AC Jobs
Hradec Králové
před 1 dnem

Chceš najít uplatnění v mezinárodní společnosti, která jde s dobou a využívá nejmodernější technologie? Máš anglický jazyk na pokročilé písemné úrovni?

Pokud ano, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • psaní dokumentace SW pro technicky vzdělané lidi, obchodníky i zákazníky
  • tvorba příruček dle potřeby
  • komunikace s týmem
  • udržování systému všech dokumentací
  • Co požadujeme?

  • vynikající písemné vyjadřování
  • orientaci v IT oblasti
  • praxi v psaní odborných textů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, jiný jazyk výhodou
  • pečlivost, tvůrčí schopnost
  • Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, možnost až 11 týdnů
  • jazykové a různé vzdělávací kurzy a workshopy
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • příjemné pracovní prostředí (fotbálek, relax zóna, šipky)
  • Požádat