ELEKTRIKÁŘ
AC Jobs
Královéhradecký kraj
před 1 dnem

Máte vyhlášku 50 sb. 5, nebo 6 a elektro je i Vaším koníčkem? Chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele, který dokáže své zaměstnance dobře ocenit a nabízí zajímavé benefity?

Ano? Tak mi pošlete svůj životopis! ELEKTRIKÁŘ (24-30 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Diagnostika a odstraňování závad na přístrojích
  • Údržba strojů a zařízení
  • Výměna komponentů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Co požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání
  • Platnou vyhlášku 50 sb. 5, nebo 6
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na pojištění
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sportovní a relaxační aktivity
  • Požádat