OBSLUHA CNC STROJŮ
AC Jobs
Hodonín
před 8 dny

Orientace ve výkresové dokumentaci máte v malíčku? Rádi by jste se připojili k zavedené české výrobní společnosti? Vyhovuje Vám směnný provoz?

Pokud byla odpověď 3x ano, tak nemeškejte a pošlete CV. Hledáme zdravě uvažujícího kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici : OBSLUHA CNC STROJŮ (22.000 - 24.000)

Pracovní náplň

  • Programování CNC strojů
  • Celková obsluha CNC strojů
  • Odpovědnost za efektivitu svěřeného stroje
  • Obsluha průmyslových robotů
  • Základní kontrola kvality
  • Co požadujeme?

  • SOU nejlépe technického směru
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Pečlivost a logické uvažování
  • Co nabízíme?

  • Proplácení přesčasů
  • Dotované stravování
  • Příspěvěk na penzijní pojištění
  • Odborné zaškolení
  • Další karierní růst
  • Požádat