Telefonist(k)a
Poski.com s.r.o.
Ostrava
před 11 dny
 • Budeš telefonicky jednat se zákazníky, poslouchat jejich příběhy a hledat vhodné řešení pro jejich potřeby. - Budeš si plánovat svůj týden podle sebe.
 • Některé dny budeš ve škole a některé s námi v kanceláři v Ostravě. - Budeš se starat o své portfolio klientů. Požadujeme : -

  Budeš s lidmi jednat po telefonu, a proto bys měla umět komunikovat a příjemně vystupovat. - Pokud máš zkušenosti s obchodničinou, telefonováním či call centrem, bude to tvou výhodou (ale není to podmínkou).

 • Určitě musíš mít chuť se učit novým věcem a neustále se vzdělávat, protože náš obor je trendy a velmi rychle se mění. -
 • Ideálně jsi studentka / student, rodič na mateřské či rodičovské dovolené nebo kdokoliv jiný, a chceš práci na částečný úvazek (s možností plného úvazku).

  Nabízíme : - Smlouvu na DPP. - Fixní mzdu + provize. - Mobilní telefon a notebook. - Zázemí krásné kanceláře blízko centra Ostravy.

 • A spoustu dalších benefitů, jako tématická školení, teambuildingy, účast na konferencích, networkingových akcích a především přátelský kolektiv mladých lidí, kteří táhnou za jeden provaz.
 • Vzdělání : bakalářské, vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost