SAP KOORDINÁTOR S AJ
AC Jobs
Prostějov
před 7 dny

Máte analytické myšlení? Vaše znalost SAP systemu je na pokročilé úrovni? Baví Vás implementace nových procesů? Máte ekonomické myšlení?

Domluvíte se anglicky? Pak zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici : SAP KOORDINÁTOR S AJ - PROSTĚJOVSKO

Pracovní náplň

  • poskytování technické podpory při zavádění SAP systému
  • koordinace a podpora Key Userů
  • školení zaměstnanců ve výrobě a logistice
  • monitoring kvality
  • analýza a oprava chyb
  • Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • znalost balíčku MS Office
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost SAP systému
  • Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc (formou finančního bonusu)
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce
  • místo výkonu práce : Prostějovsko
  • Požádat