TECHNIK OBCHODNÍHO STŘEDISKA – ZEMĚDĚLSTVÍ
AC Jobs
Vyškov
před 8 dny

Chtěli byste pracovat pro firmu s moderní zemědělskou technikou? Pokud jste vlastníkem řidičského průkazu skupiny B a T, manuálně zručný a otevřen odbornému zaučení, pak se těšíme na Váš životopis.

TECHNIK OBCHODNÍHO STŘEDISKA - ZEMĚDĚLSTVÍ

Pracovní náplň

  • Předvádění zemědělských strojů
  • Příjem a kompletace strojů
  • Výdej strojů a přímá komunikace se zákazníkem
  • Cestování po Moravě
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru opravář zemědělských strojů, případně automechanik
  • Řidičský průkaz sk. B, T
  • Zájem o daný obor
  • Manuální zručnost
  • Co nabízíme?

  • Kvalitní technické zázemí
  • Odborné zaškolení
  • Automobil pro služební účely
  • Notebook, telefon
  • Benefity dle kvality odvedené práce
  • Lokalita : Vhodné pro kandidáty z Prostějova, Přerova, Olomouce
  • Požádat