Produktový manažer
Alza.cz a.s.
Praha
před 36 dny

Pojď k nám dělat to, co Tě baví a získej prostor se dále rozvíjet!Hledáme další produkťáky, kteří se postarají o vlastní portfolio domácích spotřebičůV roce 2017 Alza.

 • cz zvýšila celkový obrat o 3,5 mld. Kč z 17,4 mld. Kč na 20,9 mld. Kč Co bude Tvojí náplní práce : Plnit ambiciozní cíle ;
 • Vybírat ty nejlepší výrobce a dodavatele a vyjednávat s nimiKomplexní zastřešení obchodních aktivit svěřeného portfolia na trzích v ČR / SR a EUMonitoring a analýza výsledků (obratů, marží, skladových zásob, forecasty) svěřeného portfoliaŘídit skladové zásoby a jejich obrátkuUrčit a implementovat cenovou a promoční strategii pro svěřené portfolio Co od Tebe čekáme : Kolegu, který s námi potáhne za jeden provazPraxi v obchodu nebo e-

  commerce (nákup nebo prodej)Výborného obchodníka s vyjednávacími schopnostmiToho, kdo vidí za zanalyzovanými čísly potenciál na trhuOsobnost orientovanou na cíle a výsledkyČlověka s nápady a schopností vnímat byznys od A do ZVýbornou znalost AJVysokoškolské vzdělání ekonomického směru (Ing.

  Mgr.)Nadšence do e-commerceSchopnost a ochotu rychle se učitAnalytické myšlení se znalostmi Excelu Co Ti nabízíme : Zaměstnání v Alza.

  cz - vyhráli jsme 2. místo v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky roku 2018 Možnost vybudovat e-shop s miliadrovým obratemSkvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatnímiMožnost zacvičit si ve firemní posilovně, zarelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnuFlexibilní pracovní dobuMožnost osobního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměnyDalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost