Obchodník
Alza.cz a.s.
Praha
před 29 dny

Nejsme telemarketing, jsme Alza.cz. Tvoříme tým profesionálů zákaznického servisu v Praze Holešovicích. Uvědomujeme si, že zákazníci jsou u nás na prvním místě, baví nás s nimi komunikovat, pomáhat jim a hledat řešení ke všem problémům, které mají.

Nyní hledáme nové, podobně smýšlející kolegy do týmu.

Mzda 26 000 Kč - 40 000 Kč

Na pohovoru uspěješ pokud : Jsi komunikativní a nebojíš se nabízet služby / produktyBaví tě obchod a prodej, neboť zde budeš nabízet hlavně služby stálým zákazníkůmJsi týmový hráč, který dobře zapadne do každého kolektivu, ale umíš pracovat i samostatněOrientuješ se na trhu s moderními technologiemi, umíš použít chytrý telefon a s počítačem si velmi dobře rozumíšČeštinu ovládáš na profi úrovni, protože nám zákazníci píšou i emailyUčíš se rychle a změny ti nevadí, neboť jsme firmou, která se rychle měníJsi srdcař a umíš přistupovat k zákazníkovi individuálně a se vší péčí, protože chápeš, že spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě Co tě u nás čeká?

Budeš nabízet služby naším zákazníkůmDále zodpovídat na jejich dotazy, bude-li třeba - a to i po mailuNěkteré odpovědi budeš muset získat od kolegů z jiných oddělení, takže komunikace napříč firmou tě také nemine Co ti za to nabízíme : Zajímavou práci pro jedničku na trhuIndividuální přístup a zaškoleníMožnost kariérně růst, neboť call centrum je skvělým odrazovým můstkem v naší firměNáborový příspěvek 10.

000 Kč po zkušební doběMožnost spolupráce na ŽLMožnost občasně pracovat z domu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost