JUNIOR PERSONALISTA/NÁBORÁŘ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 3 dny

Chceš se dostat do podsvětí IT recruitmentu a vidět, jak pracují ti nejlepší z nejlepších? Nemáš strach mluvit s cizími lidmi a výzvy jsou pro tebe denní chléb?

Pokud máš anglický jazyk na komunikativní úrovni, respektuješ deadline a máš chuť se stále vzdělávat, čekám na TEBE!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání kandidátů v oblasti IT
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • Screening a zpracování životopisů
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Účast na pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnost
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti s personalistikou, IT nebo obchodem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Silné komunikační schopnosti
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Motivační soutěže a možnosti profesního růstu
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Mňamku za první úspěšný placement
  • Prima partu lidí - lepší partu hic bys těžko pohledal / a
  • Požádat