Hypotéční, Úvěrový a Finanční specialista
Leona Šrámková
Nový Jičín, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

z : 25.4.2018 a : 17.7.2018 Požadavky : úplné SŠ vzdělání s maturitou a vyšší.

Dokonalou znalost českého jazyka, znalost práce s PC, ŘP sk.

B, zodpovědnost, sebeovládání, sebeuvědomění, empatie, iniciativnost, sebedůvěra, cílevědomost, rozhodnost a schopnost práce v týmu.

Přehled o nabízené pozici na www.leonasramkova.cz Náplň práce : zpracování požadavků klienta, telefonický a osobní kontakt s klientem, modelace a představení úvěrových, finančních a pojistných produktů.

Správa a servis stávající klientely.

Nabízím : dvousložkový plat od 25 000,- Kč hrubého, po zaučení + čtvrtletní prémie a další finanční odměny, časová flexibilita, smysluplnou a z dlouhodobého hlediska stabilní práci.

Budování kariéry, školení a osobní rozvoj pod dohledem zkušeného manažera skupiny s dlouholetou praxí to vše na náklady firmy.

Stabilní a pravidelný příjem bez horní hranice výdělku.

Příjemný kolektiv schopných a úspěšných spolupracovníků.

Zázemí, podporu a benefity největší pojišťovny na trhu (Česká pojišťovna a.s.).

Možnost spolupráce na dohodu o obchodním zastoupení pod Českou pojišťovnou vyšší výdělky a benefity. Kontakt : telefonicky : 731 580 916, písemně na e-

mail : leona.sramkova ceskapojistovna.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost