Montážní dělníci kvalifikovaní - seřizovači
Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka
Čenkov, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Čenkov 8, Jince (Čenkov), 26223
  • Přidáno : 28.7.2018
  • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu :

    Pozice : montážní dělníci kvalifikovaní - seřizovači

    NÁPLŇ PRÁCE : odpovědnost za svěřený úsek a efektivní plnění plánu výroby, odpovědnost za technický stav strojů, nastavování strojů dle výrobkových typů, uvolňování zařízení pro výrobu dle požadavků, uvolňování produktu dle požadavků, provádění kontrol správnosti výrobku, koordinace práce podřízených pracovníků, zaučení pracovníků dle dokumentace,

    zajišťování a zpracování související dokumentace a administrativy, aj.

    POŽADUJEME : SOU / SŠ technického směru, praxi na obdobné pozici, orientaci v technické dokumentaci, znalost sériové výroby, znalost SAP, CDB, MS Office, technické myšlení, spolehlivost, aktivní přístup

    Případně je možné nastoupit jako zástup seřizovače a požadované znalosti se doučit během výkonu práce.

    Zaměstnanecké výhody : motivující finanční ohodnocení, zvýhodněné odměny za práci přesčas, odměna za splnění fondu pracovní doby, odměna za doporučení zaměstnance, týden dovolené navíc, slevové programy na volnočasové aktivity, firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, práce v moderním a čistém prostředí.

    Nástup možný ihned na dobu určitou. Mzda : 27 500,- Kč

    Kontakt : Moutelíková Radka, tel. : 318 493 378 - 8 : 00 - 16 : 00 hod., e-mail : r.moutelikova kostal.com

    Místo výkonu práce : Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Čenkov č.p. 8, 262 23 Jince

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)