Testovací inženýři
in-tech Automotive Engineering s.r.o.
Mladá Boleslav, Česká republika
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro in-tech Automotive Engineering s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
 • lokalita : Mladá Boleslav
 • Přidáno : 8.8.2018
 • Techničtí a odborní pracovníci :

  Místo výkonu práce :

  Ptácká 20, Mladá Boleslav

  Prvotní kontakt : emailem : katerina.beranova in-tech-automotive.cz

  Náplň práce : testování automobilové elektroniky na testovací platformě či na vozidlech nové generace, zajištění vývoje a testování různých systémů (infotainment, asistenční systémy) a komponentů vozidla, záznam, zpracování a analýza naměřených dat, vypracování reportů a protokolů, spolupráce a komunikace s interními i externími partnery projektu (ČJ+AJ / NJ), zodpovědnost za dodržení termínů.

  Požadavky : ukončené studium elektrotechniky, autoelektroniky, informatiky apod., komunikativní znalost NJ / AJ, výhodou zkušenosti v oblasti automobilové elektroniky, dobré komunikační a organizační schopnosti, nadšení pro automobilový průmysl.

  Zaměstnanecké výhody : podrobné zaškolení, sympatický mladý tým, zajímavé šance na postup, lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas, stravenky, odborná školení, teambuildingové akce, zdarma občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy.

  Nástup dohodou.

  Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

  Hrubá mzda : 30 000 Kč

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost