Testovací inženýři
in-tech Automotive Engineering s.r.o.
Mladá Boleslav, Česká republika
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro in-tech Automotive Engineering s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Mladá Boleslav
  • Přidáno : 8.8.2018
  • Techničtí a odborní pracovníci :

    Místo výkonu práce :

    Ptácká 20, Mladá Boleslav

    Prvotní kontakt : emailem : katerina.beranova in-tech-automotive.cz

    Náplň práce : testování automobilové elektroniky na testovací platformě či na vozidlech nové generace, zajištění vývoje a testování různých systémů (infotainment, asistenční systémy) a komponentů vozidla, záznam, zpracování a analýza naměřených dat, vypracování reportů a protokolů, spolupráce a komunikace s interními i externími partnery projektu (ČJ+AJ / NJ), zodpovědnost za dodržení termínů.

    Požadavky : ukončené studium elektrotechniky, autoelektroniky, informatiky apod., komunikativní znalost NJ / AJ, výhodou zkušenosti v oblasti automobilové elektroniky, dobré komunikační a organizační schopnosti, nadšení pro automobilový průmysl.

    Zaměstnanecké výhody : podrobné zaškolení, sympatický mladý tým, zajímavé šance na postup, lákavé finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, náhradní volno za práci přesčas, stravenky, odborná školení, teambuildingové akce, zdarma občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy.

    Nástup dohodou.

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Hrubá mzda : 30 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.