Řidič hromadné dopravy
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Ústí nad Labem, Česká republika
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě :

  Místo výkonu práce : Ústecký kraj.

  Náplň práce : řízení vozidel veřejné linkové dopravy (autobus), práce v turnusovém rozdělení služeb - ranní, odpolední, dodržování platné legislativy (např.

  zákonů, vyhlášek), dodržování vnitřních předpisů a nařízení organizace, podávání základních provozních informací cestujícím, dodržování jízdních řádů, odbavování, prodej jízdenek cestujícím ve vozech, kontrola jízdních dokladů, znalost a dodržování tarifních podmínek, smluvních přepravních podmínek, spolupráce s kontrolními orgány, kontrola vozidla před výjezdem a během služby.

  Požadujeme : základní vzdělání, ŘP skup. D.

  Nabízíme : platové podmínky 30 000 - 35 000,- Kč., práci na HPP, fond pracovní doby 40 hodin / týden, směnný provoz, 5. skupina, 9.

 • 10. platová třida (zaručená mzda + osobní ohodnocení), diety, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stejnokrojové vybavení, jízdní výhody pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní / životní připojištění,příspěvek na rekreaci dětí do 15 let, možnost získání požadované kvalifikace (ŘP skupiny "D" a profesní způsobilosti pro skupinu "D") prostřednictvím rekvalifikačního kurzu.
 • Kontakt : v případě zájmu si lze sjednat v době od 08 : 00 do 16 : 00 hod. telefonicky osobní jednání.

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 30 000 35 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost