Sociální pracovníci - Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s.
Nový Jičín, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

z : 26.4.2018 Požadujeme : - VŠ / VOŠ vzdělání v oborech, která jsou v souladu se zákonem č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách (sociální práce, speciální pedagogika, psychologie atd.) - Praxe v sociálních službách vítána, - Znalost zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách, - Znalost MS Office - pokročilý uživatel, - Osobní vlastnosti - samostatnost, flexibilita, psychická odolnost, -

Organizační a koordinační schopnosti - Schopnost práce v týmu - Trestní bezúhonnost, - Ochota dále se vzdělávat a rozvíjet.

Nabízíme : - 1 pracovní místo - úvazek 1,0, pracovní smlouva na dobu určitou, - Možnost osobního růstu a rozvoje, - Zázemí firmy s dlouholetou historii, -

Nástupní mzda : od 20.000,- dle zkušeností. Předpokládaný nástup : 1.1.2019 Zaměstnanecké výhody : 25 dnů dovolené, odměny zaměstnanců, stravenky Kontakt : životopis s průvodním dopisem pošlete do 15.

11.2018 na e-mail : mflaksova css-ostrava.cz; do předmětu e-mailu uveďte "VŘ-sociální pracovník SAS - NJ"

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost