PROCESNÍ INŽENÝR
AC Jobs
Praha-východ
před 6 hodinami

Máte zkušenosti s navrhováním, optimalizací a nastavováním výrobních procesů dle KAIZEN či LEAN? Dovedete analyzovat problémy a nalézt ta nejlepší řešení?

Máte zkušenosti s vedením týmů? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici : PROCESNÍ INŽENÝR (PRAHA - VÝCHOD)

Pracovní náplň

  • vedení a podpora projektů trvalého zlepšování s využitím nástrojů štíhlé výroby
  • trénink zaměstnanců v oblastech nástrojů štíhlé výroby
  • tvorba firemních přepisů týkajících se procesů štíhlé výroby
  • Co požadujeme?

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (technické zaměření)
  • angličtinu na velmi dobré úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • Lean / Kaizen znalosti výhodou
  • MS Office uživatelskou znalost
  • zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost
  • Co nabízíme?

  • Kvartální bonusy
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění (poměrná část ze základní mzdy)
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Multisport kartu
  • Nástup : možný IHNED (NEBO DLE DOMLUVY)
  • Požádat