Administrátor/ REFERENT DOPRAVY
Synthesia, a.s
Česká republika
před 11 dny

Společnost Synthesia, a.s. je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s více než devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 600 zaměstnanců.

Zároveň jsme členem koncernu AGROFERT, a.s. Nyní hledáme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň

  • Fakturace prodejů materiálů externím firmám v prostředí SAP
  • Administrace a uživatelská podpora WEB aplikace O2 Car Control
  • správa firemních vozidel
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Zpracování čtvrtletních výkazů
  • Administrativní záležitosti spojené s činností referátu
  • SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
  • Uživatelská znalost na PC (MS Office, Lotus Notes, znalost SAP výhodou)
  • Iniciativa a konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, loajalita
  • Důsledný a zodpovědný přístup
  • Koncepční myšlení
  • Nabízíme

  • Pestrou pracovní činnost
  • Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
  • Prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
  • Široké vzdělávací příležitosti
  • Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů (25 dnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění, sodobary na pracovištích, UNIŠEKY..)
  • Místo výkonu práce v Pardubicích
  • pracovního vztah pracovní smlouva

    úvazek práce na plný úvazek

    požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)

    společnost Synthesia, a.s., Semtín 103, Pardubice (Ič 60108916)

    odpovědná osoba Hana Křížová