SW vývojář / tester
B E K O Engineering, spol. s r.o.
Hradiště, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro B E K O Engineering, spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Edvarda Beneše 590 / 31, Plzeň 1 (Hradiště), 30100
  • Přidáno : 14.9.2018
  • Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci :

    Náplň práce :

  • Testování zařízení v HILu
  • Tvorba harmonogramů testů pro optimalizaci a analýzu chyb HW / SW
  • Práce v oblasti elektroniky, elektrotechniky, elektromobility
  • Komunikace s vývojovým oddělení, reporty chyb
  • Podávání návrhů na zlepšení
  • Komunikace se zákazníkem
  • Požadavky :

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Zájem o automobilový průmysl
  • Testovací praxe výhodou
  • Matlab, Simulink, dSpace výhodou
  • Znalost elektrotechniky
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Rychlá adaptace na nové prostředí
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Ochotu cestova v rámci ČR i zahraničí
  • Nabízíme

    oPráci pro renomované zákazníky

    oIndividuální finanční ohodnocení

    oOdborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)

    oBonusy v závislosti na výkonu

    oSlužební vůz, flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, .

    oMožnost služebního ubytování

    oPráce v příjemném kolektivu

    oMožnost home office

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)