Obchodní zástupci
U.T.C.,spol. s r.o.
Jažlovice, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro U.T.C.,spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Zděbradská 94, Říčany u Prahy (Jažlovice), 25101
  • Přidáno : 17.4.2018
  • Obchodní zástupci : Místo pracoviště :

    Místo pracoviště :

  • Zděbradská 94, Jažlovice
  • Prvotní kontakt :

  • e-mail : haas utc.cz
  • Upřesňující údaje :

    UTC spol. s r.o., přední dovozce a distributor domácích potřeb, hledá nové posily do svého týmu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast Liberecko, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav

    Požadujeme :

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou (vhodné i pro absolventy)
  • vynikající komunikační schopnost
  • reprezentativní vystupování
  • vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka
  • obchodní zkušenosti a schopnost samostatného vedení jednání se zákazníky
  • schopnost učit se novým věcem
  • časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Nabízíme :

  • zázemí v prosperující společnosti
  • perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
  • notebook, mobilní telefon, služební automobil
  • Fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení
  • Náplň práce :

  • péče o zákazníky na nezávislém trhu, merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd.
  • Vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků
  • Vedení obchodních jednání
  • Zpracování příslušné administrativy
  • Nástup možný ihned nebo dohodou.

    www.utc.cz

    Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu : haas utc.cz

    Region - Hradec Králové a Pardubice

    Vyžadované vzdělání : ÚSV