IT Sales Product Manager
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Jste obchodníkem srdcem i duší? Máte komunikatovní angličtinu a chuť cestovat? Pak mi pošlete Vaše CV a já Vám rád řeknu více.

Pracovní náplň

  • Rozvoj svěřeného produktového portfolia
  • Podílení se na product marketingu
  • Komunikace s dodavateli a obchodními partnery
  • Tvorba tréninkových plánů, účast na veletrzích aj.
  • Co požadujeme?

  • Univerzitní vzdělání v oblasti IT nebo ekonomického směru, zájem o oblast IT
  • Zkušenosti v oblasti sales nebo marketingu
  • Excelentní prezentační a komunikační dovednosti
  • Komunikatvní angličtinu a chuť k občasnému cestování
  • Co nabízíme?

  • Motivační bonusy
  • Možnost profesního růstu
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání se
  • Spolupráci v rámci mezinárodních týmů
  • Požádat