KONSTRUKTÉR - až 55 000 Kč
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Děčín, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici : KONSTRUKTÉR.

Nabízíme : - práce na HPP - stabilní zaměstnání v mladém kolektivu - osobní rozvoj a školení - finanční benefity (osobní ohodnocení prémie aj.

možnost kariérního růstu - moderní pracovní prostředí - 20 dní dovolené.

Náplň práce : - návrh a realizace konstrukčních celků - projekce v programu SolidWorks - úzká spolupráce s výrobním úsekem při výrobě zkonstruovaných celků.

Požadujeme : - SŠ vzdělání technického směru - praxe na obdobné pozici podmínkou - orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci -

znalost 3D CAD software (SolidWorks) - představivost a tvořivé myšlení - znalost cizího jazyka výhodou - řidičský průkaz B.

Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Brigády, Práce na ŽL, Plný úvazek