Finanční poradce/kyně pro rodinné finance
Pavel Munduch
Praha-Klánovice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontakt : Pavel Munduch, tel. : +420 792 320 104, e-mail : munduchpavel gmail.com Poznámka : hledáme kolegy do pobočky v Praze, máme zázemí velké mezinárodní společnosti.

Náplň práce : - realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti - spolupráce s analytickým oddělením -

nastavení optimálního portfolia klienta - budování důvěrného vztahu s klientem Požadujeme : - ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání -

minimálně maturita nebo praxe v oboru - pozitivní přístup k práci - ŘP skupiny B - licence PPZ od ČNB - výhodou - výborné komunikační dovednosti -

uživatelskou znalost na PC Nabízíme : - zajištěnou klientelu callcentrem společnosti - zázemí pobočky a veškerý servis zdarma -

pravidelná školení a workshopy - přátelský tým, který Ti se vším pomůže - pro šikovné poradce možnost kariérního růstu -

příspěvky na osobní automobil -zvýhodněný telefonní tarif již od 150,- / měsíčně -firemní akce včetně dovolených