SPECIALISTA ELEKTRO – TESTOVÁNÍ S AJ
AC Jobs
Pardubice
před 2 dny

Toužíte po práci, kde spojíte znalosti z elektra, testování a automotive prostředí? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně používat?

Chcete poznat svět a pracovat pro giganta ve svém oboru? Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, rozšiřuje svůj tým o pozici : SPECIALISTA ELEKTRO TESTOVÁNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Testování výrobků dle potřeby
  • Komunikace se zákazníky a technická podpora
  • Spolupráce s vývojem v zahraničí
  • Zpracování designových a funkčních změn
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
  • Vyhlášku 50 6
  • Praxi v testování v elektrotechnice
  • Samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Super cenu za obědy
  • Kafeterii
  • Požádat