STROJNÍK/MANIPULANT
AC Jobs
Jihlava
před 5 dny

Jste zodpovědná osoba s proaktivním přístupem k práci? Máte zkušenost na obdobné pozici nebo umíte manipulovat se stroji?

Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Máte zkušenost s obsluhou čelních nakladačů nebo strojů? Vlastníte řidičský průkaz, sk.

T? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje tým a hledá nové kolegy / kolegyně na pracovní pozici : STROJNÍK / MANIPULANT - JIHLAVA

Pracovní náplň

  • manipulace s materiálem (piliny, štěpky, aj.)
  • vykládky vagónů
  • převozy štěpky a recyklátu
  • pravidelná kontrola a údržba přiděleného stroje
  • plnění úkolů od mistra dřevoskladu
  • vyhotovení zápisu ze směn
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání
  • praxi z výrobní společnosti - vítána
  • řidičský průkaz, sk. T
  • výborný zdravotní stav
  • ochotu pracovat na 12 hodinové směny
  • Co nabízíme?

  • zajímavou práci a přátelský kolektiv
  • možnost ubytování za zvýhodněných podmínek
  • náborový příspěvek 10 000 Kč po zkušební době
  • pravidelný docházkový bonus 2000 Kč
  • měsíční prémie a příplatky
  • stravenky
  • možnost zvýšení kvalifikace
  • postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
  • možný nástup : ideálně ihned
  • místo výkonu práce : Jihlavsko
  • Požádat