Senior Solution Designer / Product Owner
T-Systems
Prag
před 1 dnem

Popis práce

Do našeho menšího Céčkového vývojového týmu, který pracuje na pomezí NT a IT, hledáme kolegu na pozici Senior Solution Designer / Product Qwner s celkovým NT a IT rozhledem.

Hledáme někoho, kdo bude rád součástí našeho týmu, kde bude moci uplatnit svůj širší rozhled ohledně programování, síťařiny, virtuálních strojů, apod.

Popis pracovní pozice :

  • samostatná práce v agilním týmu se třemi vývojáři
  • spolupráce s vývojáři na návrhu řešení / architektury
  • příprava týmových user stories
  • komunikace se zadavateli - business konzultace, primární odhady pracnosti
  • podpora týmu v ohledu síťových prostupů, zařizování virtuálních strojů, apod.
  • schopnost prezentovat výsledky práce své a svého týmu
  • účast na lokálních projektech se zaměřením na dodání nových produktů na trh
  • zodpovědnost za indikaci technických omezení a náročnosti ve fázi sběru požadavků na projekt
  • Kvalifikace

  • praktické zkušenosti s návrhem SW řešení
  • background ohledně programování nejlépe v C, C++
  • znalost NT a IT prostředí
  • proaktivita, samostatnost, osobní odpovědnost
  • ochota a nebojácnost učinit rozhodnutí
  • uživatelské znalosti virtualizace HW
  • uživatelské znalosti UNIX
  • znalost fungování relačních databází PostgreSQL, Oracle
  • znalost fungování integrace SOAP, REST, JSON
  • anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Co pro tebe máme?

    Práce ve firmě, která je posedlá novými technologiemi, má spoustu výhod. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy ).

    Když totiž budeš chtít, můžeš u nás klidně pracovat z domova, vybereš si benefity podle svého gusta nebo pořídíš pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu.

    Navíc od kolegů ze všech koutů firmy průběžně sbíráme všechny dobré nápady a ty nejlepší realizujeme. A samozřejmě podporujeme i zdravý životní styl pořádáme den zdraví, máme lekce jógy i tradiční T-

    Mobile běh. A pokud si k nám přivedeš kolegu, se kterým si plácneme, dostaneš od nás odměnu navíc. Toho zajímavého se ale samozřejmě najde mnohem víc